No reviews found
Product description for the HP ProOne 600 G2 All-in-One Renewed Desktop, Intel Core i5-6th Gen, 8GB RAM, 256GB SSD, 21.5-Inch Display Back to School Offers
| Model Number | ProOne 600 G2 |
| Brand | HP |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Processor | Intel Core i5-6th Generation (Quad-Core, up to 3.6GHz, 6MB Cache) |
| Storage | 256GB SSD |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Screen Size | 21.5-inch Full HD (1920 x 1080) Anti-Glare LED Display |
No reviews found