No reviews found
Product description for the Dell OptiPlex 7440 All-in-One Renewed Desktop, Intel Core i5-6th Gen, 8GB RAM, 256GB SSD, 24-inch Touchscreen Back to School Offers
| Model Number | OptiPlex 7440 |
| Brand | Dell |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Processor | Intel Core i5 6th Generation (4 Cores, up to 3.2GHz, 6MB Cache) |
| Storage | 256GB SSD |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Screen Size | 24-inch Full HD (1920 x 1080) Touchscreen Anti-Glare Display |
No reviews found