No reviews found
Product description for the Asus C204E, 4GB RAM, 16GB Storage, 11.6-inch Display Refurbished Chromebook Back to School Offers
| Model Number | C204E |
| Brand | Asus |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Processor | Intel Celeron N4000 (Dual-Core) |
| Storage | 16GB |
| RAM | 4 GB LPDDR4 |
| Dimensions (WxHxD) | 11.50 x 7.83 x 0.77 in |
| Color | Dark Grey |
No reviews found